Tere tulemast! Logi sisse või Registreeru kasutajaks

Privaatsuspoliitika

Privaatsuspoliitika ja kliendi isikuandmete töötlemise kord

www.onticminerals.ee kogub kliendi kohta järgmisi andmeid: nimi, telefoninumber, e-mail, ettevõte, KMKR nr, kontaktisik, maakond, aadress, linn, postiindeks. 

www.onticminerals.ee isikuandmeid hoiab Roller Äritarkvara OÜ, lisaks on halduri keskkonna külge lisatud Mailchimp ning majandus- ja raamatupidamistarkvara Erply. 

www.onticminerals.ee kohustub kaitsma kliendi privaatsust ja hoolitsema selle eest, et kliendi isikuandmed on kaitstud.

www.onticminerals.ee tegevus internetis on kooskõlas kõigi asjakohaste tegevuste ja vastavate Euroopa Liidu õigusaktide ja Eesti Vabariigi seaduste ning muude asjakohaste õigusaktidega.

www.onticminerals.ee ei kasuta oma klientide infot ebaseaduslikel eesmärkidel;

www.onticminerals.ee ei edasta oma klientide andmeid või isiklikku informatsiooni kolmandatele osapooltele v.a. juhul, kui teabe edastamine on nõutud ja kui see on kooskõlas Eesti Vabariigi seadusega.

 Teabe kogumine ja kasutamine

Tingimusel, et klient annab www.onticminerals.ee käsutusse oma kontaktandmed (nimi, telefon, e-mail, postiaadress jm), võimaldab see meil täita klientide soove ja probleemide korral neid koos lahendada.

Kõik kliendi andmed (isikuandmed ja andmed maksete kohta) on kolmandatele isikutele kättesaamatud ning ei kuulu www.onticminerals.ee poolt avaldamisele.

www.onticminerals.ee klient saab tutvuda tema kohta kogutud andmetega e-poodi sisse logides nii "minu konto" menüüs kui tellimuste ajaloos. Kui kliendil on soov enda kohta käivaid andmeid alla laadida, pöördub klient e-poe administaatori poole. Kasutaja saab muuta ja kustutada enda kohta käivaid andmeid logides sisse enda e-poe kontole ja valides menüüst "minu konto".

www.onticminerals.ee austab oma klientide isikuandmete konfidentsiaalsust. Kõik kliendi andmed on kaitstud Eesti andmekaitse õigusaktidega. Igasugune tegevus www.onticminerals.ee vastu isikuandmete lubamatuks avaldamiseks on õigusvastane ning toob kaasa tsiviil- ja kriminaalvastutuse vastavalt kehtivatele õigusnormidele.

Isikuandmeid töötleb OÜ Ontic, Vaksali 25, Tartu ning ei edasta neid töötlemiseks kolmandatele füüsilistele ega juriidilistele isikutele.

 www.onticminerals.ee teated

www.onticminerals.ee uudiseid ja pakkumisi e-posti teel saavad ainult selle tellinud kliendid. Kui klient ei ole enam huvitatud meie poolt saadetud uudistest, saab sellest igal ajal loobuda. www.onticminerals.ee saadab vaid olulist ja asjakohast teavet, millest klient peaks olema teadlik. Kliendi e-posti aadresse ja telefoninumbreid ei edastata kolmandatele osapooltele.

www.onticminerals.ee andmete kogumise eesmärgiks on tellimuste täitmine, arve ja kauba saatmine, uudiskirjade saatmine turunduslikel eesmärkidel ja kasutuskogemuse parendamine. 

Statistilistel eesmärkidel kogub www.onticminerals.ee teavet kodulehe külastajate kohta (külastajate arv, külastuse aeg, kestus, jne.). See teave ei ole seotud konkreetse isikuga, kuid annab statistilist teavet, mida www.onticminerals.ee saab analüüsida ja seeläbi lehe funktsionaalsust parandada. Neid andmeid kasutatakse turundus-ja klienditeeninduse eesmärgil ja seda võidakse esitada kolmandale isikule andmetöötluse eesmärgil, säilitades seejuures külastaja anonüümsus.

www.onticminerals.ee teenuseid kasutades kinnitab klient, et on tutvunud meie privaatsuspoliitikaga ja on nõus selle tingimustega.