Tere tulemast! Logi sisse või Registreeru kasutajaks

Ostutingimused ja privaatsuspoliitika

Kohaletoimetamine

a) Peale müügilepingu jõustumist (Kliendipoolset arve tasumist) komplekteerib www.onticminerals.ee tellimuse ning annab selle üle kohaletoimetamiseks meie logistikapartneritele.

b) www.onticminerals.ee veebilehel näidatud kohaletoimetamise tähtajad kehtivad arve tasumise hetkest.

c) Viivitusteta kohaletoimetamiseks palume olla hoolikad kohaletoimetamise andmete sisestamisel tellimuse vormistamisel.

d) Transpordi käigus vigastada saanud saadetistele kus tooted, kuid mitte tootepakendid, on saanud kahjustusi saavad Kliendile asendatud. Asendamise võimatuks osutumise korral pakume kahjustatud kauba maksumuse hüvitamist.

e) www.onticminerals.ee ei vastuta kauba kohaletoimetamise viibimise eest juhul, kui kaup on logistikapartneritele üle antud Kliendile lubatud kohaletoimetamise päevaks õigeaegselt, kuid kohaletoimetamise viibimine on tingitud asjaoludest mida www.onticminerals.ee ei saanud mõjutada või ette näha.

f) Eesti-siseselt on minimaalne tarneaeg postiga 1 päev, maksimaalne 5 päeva. Üldjuhul tarnime kauba kliendile 2-3 tööpäeva jooksul. 

Maksmine ja turvalisus

Tellitud toodete eest on võimalik tasuda koheselt pärast tellimuse kinnitamist SEB või Swedbank pangalinkide kaudu. Samuti on olemas võimalus tasuda proforma arve alusel, mis saadetakse Teile pärast tellimuse kinnitamist e-mailile.

Kui mingil põhjusel tasumine pangalinkide kaudu ebaõnnestub, siis võite ülekande hiljem eraldi teha. Pangaülekandega tasumiseks, palume Teie poolt märgitud e-mailile saadetud proforma arve tasuda OÜ Ontic arveldusarvele Swedbank EE192200221053877098 või SEB EE601010220207987220. Palume Teil kindlasti märkida ülekande selgitusse meie poolt väljastatud arve number. Kogu ülekande tegemiseks vajalik informatsioon kuvatakse Teile veebipoes kohe pärast tellimuse esitamist. Tellimuse kinnitus koos kogu vajaliku infoga saadetakse ka Teie e-posti aadressile. Ülekandega tasumist ootame Teilt peale tellimuse esitamist 7 päeva jooksul. Selle möödudes eeldame, et olete tellimuse tegemisest loobunud ja Teie tellimus kustutatakse.

Ontic Minerals veebipoest ostmine on igati turvaline. Teie isikundmeid ei avaldata kolmandatele isikutele. Kasutame Teie andmeid ainult Teie tellimuse täitmisel ning vastavalt Teie nõusolekule ka Teile eripakkumiste edastamiseks.

 

Toodete tagastamine

a) Peale tellimuse kättetoimetamist on Tarbijal õigus tellitud tooted 14 päeva jooksul tagastada.

b) Müügilepingust taganemisel hüvitatakse Kliendile lisaks kauba maksumusele ka esialgne postikulu.

c) Kauba tagastamisega seotud kulu kannab Klient (kuni 10 € ulatuses). www.onticminerals.ee kannab kauba tagastusega seotud kulu juhul kui kohaletoimetatud kaup erines tellitust.

d) Kauba tagastamiseks tuleb esitada Kauba tagastamise avaldus e-posti aadressil info@onticminerals.ee 14 päeva jooksul alates kauba kätte saamisest. Kliendiga võetakse ühendust ja kooskõlastatakse kauba tagastamine esimesel võimalusel, kuid mitte hiljem kui 14 päeva jooksul.

e) Raha tagastatud kauba eest hüvitatakse Kliendile peale tagasi jõudnud kauba üle kontrollimist, kuid mitte hiljem kui 14 päeva jooksul.

 

Tellimuse esitamine

Kliendi ostukorv luuakse hetkest, mil Klient on vajutanud nupile "Lisa" või "Lisa toode", seejärel on võimalik jätkata toodete sirvimist või alustada tellimist. Ostukorvis olevaid tooteid on võimalik enne tellimuse vormistamist lisada, vahetada või kustutada. Tellimuse vormistamise alustamiseks vajutage nupule "vormista ost". Tellimuse vormistamiseks palume täita paki kohaletoimetamiseks vajalikud andmed. Kui soovite paki saata kellelgi teisele - nt. kingituseks, palume aktiveerida kohaletoimetamine teisele aadressile ning sisestada paki vastuvõtja andmed. Tellimuse kinnitamisel vormistatakse teile ettemaksuarve mis on võimalik tasuda koheselt pangalingi kaudu või pangaülekandega. Arve ja kinnitatud tellimusleht saadetakse ka teie e-posti aadressile, juhul kui soovite tellimuse eest tasuda hiljem.

 

Hinnad

a) www.onticminerals.ee veebipoe valuuta on euro (€). 

b) Kõik hinnad www.onticminerals.ee veebipoes sisaldavad käibemaksu 20%

c) Ostudel mille toodete kogusumma jääb alla 35 € lisandub transpordi hind vastavalt Kliendi valitud tarneviisile. SmartPost, Post24 2,50 € ning Eesti Post 6 €. 

d) Hinnad kehtivad alates tellimuse vormistamisest kuni vormistatud tellimuse maksetähtaja aegumiseni (7 päeva möödudes alates tellimuse vormistamisest). 

e) Kui tellimus on esitatud enne müügitingimuste või hindade muutmist, kohandatakse Kliendi ja www.onticminerals.ee vahel tekkinud õigussuhetele tellimuse vormistamise ajal kehtinud tingimusi.