Tere tulemast! Logi sisse või Registreeru kasutajaks

Ontic Minerals meigipintslid | Force of beauty

01.10.2016

Igal meigihullul on olemas mingi eriline nõrkus. Kes kogub huulepulkasid, kelle sahtlid ajavad küünelakkidest üle…. Minu nõrkuseks on jumestuspintslid. Olgugi, et neid on mul juba üsna kena hulk kogunenud, tundub, et alati oleks veel mõnda vaja. Seetõttu olin eriti õnnelik kui Ontic Minerals mulle oma uue kollektsiooni imeilusad valge-kuldsega pintslid kingituseks saati202a7479Onticu eelmise kollektsiooni lillad pintslid on mul kasutusel olnud üle kahe aasta ja ei näita mingeid kulumise märke. Pintslid ei ole hakanud karva ajama ja hoiavad väga ilusti vormi, nii et ka uute pintslite koha pealt on ootused kõrgele seatud 

Eelmine kollektsioon nägi välja selline:untitled-1(Parempoolsel pildil minu jaoks täiesti asendamatu viltuse otsaga päikesepuudri pintsel.)

Vanad pintslid olid lühikese varrega ja uued meeldivad mulle rohkem juba seetõttu, et neil on pikad varred. Minu meelest on pika sabaga pintsleid mugavam käes hoida. Kui varem oli valikus 7 kõige hädavajalikumat pintslit, siis nüüd on sortiment kasvanud ja erisuuruses ja – otstarbele pintsli leiab iga näoosa jaoks. Eriti rõõmustab mind väikeste silmapintslite valik, mis annab võimaluse teha hästi täpset tööd.202a7493202a7499Minu suurimaks lemmikuks kogu kollektsioonist saigi pisike silmanurga hajutus pintsel: LINK.  Sellega saab teha nii konkreetsed, ent samas õrnaks hajutatud silma välisnurgad, et lausa lust!

Teine suur lemmik on kohev hajutuspintsel: LINK. Suuremate alade hajutamine käib sellega ülikiiresti!

Valikus on ka erinevad suured puudri- ja modelleerimispintslid. Nende toekas vars teeb nendega töötamise hästi mugavaks.202a7489Kahju, et vana kollektsiooni pintslid müügilt päris ära kadusid. Onticu viltuse otsaga päikesepuudri pintsel on minu jaoks täiesti asendamatu ja kasutan seda iga päev. Uuest kollektsioonist temale võrdset ei leidnudki. Uued suured modelleerimispintslid on kõik ümmarguse kujuga ja minu meelest on päikesepuudrit eriti mõnus näole kanda just viltuse otsaga pintsli abil. Lisaks olid lilla kollektsiooni suured pintslid veidi pehmemad kui valged järeltulijad.

Ilma heade pintsliteta ilusat meiki teha ei saa. Tutvu kogu Onticu pintsliperega SIIN ja vali välja oma lemmikud 

Force of Beauty