Tere tulemast! Logi sisse või Registreeru kasutajaks

Ontic Minerals | Uued tooted | Force of beauty blog

28.08.2017

Kodumaised Ontic Minerals meigitooted on juba mitu aastat mu meigikohvri raudvara hulka kuulunud. Nende tooted on nahasõbralikud, 100% looduslikud ja väga kõrge kvaliteediga. Uudisena on Ontic Mineralsil värskelt välja tulnud kompaktsed meigipõhjad ja lauvärvide paletid.

Sain proovimiseks järgmised tooted:Kompaktne meigipõhi toon Latte for TwoOnticu puudrilisi mineraalseid meigipõhjasid olen tühjaks kasutanud juba mitu-mitu purgitäit ja nad sobivad mulle nii hästi, et tulen nende juurde ikka ja jälle tagasi. Minu toon on Latte for Two. Toonid on puudrilistel ja kompaktsetel meigipõhjadel täpselt samad, nii et ka kompaktse põhja puhul sobib Latte for Two mulle ideaalselt.

Kasutusmugavuses on puudrilisel ja kompaktsel tootel mõned erinevused. Puudriline on tugevama katvusega ja sellega jumestust tehes piisab kerge meigi jaoks ühest ja tugevama tulemuse saamiseks kahest puudrikihist. Kompaktset puudrit kasutades ei jää pintsli külge sama palju toodet, nii et kerge megi jaoks kasutasin 2 kihti ja tugevama jaoks 3-4. Niisiis kui tähtis on jumestamise kiirus, siis on eelis puudrilisel meigipõhjal. Kompaktse toote eeliseks on see, et ta ei pudise ja on mugavam kaasas kanda. Nii et kui need omadused sinu jaoks olulisemad on, siis on õige valik just kompaktne puuder.

Muus osas on uued puudrid oma tuntud headuses - ei ummista poore, lasevad nahal hingata, sobivad igale nahatüübile ja omavad päikesekaitset SPF 15.

Kompaktsed lauvärvipaletid

Lauvärve on Onticul väga laias valikus ja imeilusates toonides. Siiamaani olid nad kõik lahtise puudri kujul ja nagu selliste toodete ühine viga kipub olema - pudisesid pealekandmisel. Oma tugeva pigmenteerituse ja hea hajuvuse tõttu meeldisid nad mulle küll, kuid pudisemise pärast igapäevast kasutust siiski ei leidnud. Ontic Mineralsi lauvärvipere on läbinud tõsise uuenduskuuri ja nüüd on neid saadaval ka kompaktsel kujul, mis minu suureks rõõmuks on säilitanud oma mõnusalt tugeva pigmendi ja imelise hajuvusvõime, kuid ei pudise pealekandmisel enam üldse!!! Lauvärvid hajuvad ülihästi ja nendega on väga lihtne ilusaid õrnu üleminekuid teha. Ma pole vist kunagi varem lauvärve kasutades sellist wow efekti kogenud kui nende palettidega. Tõesti ülilihtne, kiire ja mugav hajutamine ja sealjuures ei mingit pudisemist. Isegi säraosakesed ei hõljunud meikimise ajal silma alla, nii et võib julgelt meigipõhja esimesena valmis teha ja siis asuda silmade jumestamise kallale.

Palette on saadaval neli. Kõige universaalsem ja tõeline must have iga iluhuvilise meigilaual on nude toonides palett Daydream. Põnevama ja silmapaistvama jumestuse tegemiseks saab aga valida veel kolme värvilisemaid toone sisaldava paleti vahel. Mina sain proovimiseks triod nimega Earth Mix ja Nightrunner.

Nightrunner palett
Täpselt minu toonid :) Neil harvadel kordadel kui ma nude toonidest mööda vaatan, on lilla ja kuldne just minu teema. Lauvärvid püsivad väga hästi ka ilma eelnevalt primerit kasutamata.

Earth Mix palett
Selles trios on kokku sobitatud šampanja, pronkspruun ja sügav sinine. Ei mäletagi, millal ma viimati sinist tooni jumestuses kasutasin, nii et oli päris põnev katsetamine. Neid kolme tooni korraga laugudele kanda ei tule esimese hooga pähegi, aga kui nendega tehtud meik valmis sai, siis meeldis väga. Eriti hästi sobib see trio siniste silmadega, intensiivistades silmade sinist tooni.

Toosikesed käivad paletist välja, nii et kui mõni toon otsa saab, siis on võimalik seda ükshaaval juurde osta, või siis asendada hoopis mõne muu värviga.

Katsetasime uusi tooteid koos grimeerija Kelli Neitsoviga ja tegime talle jumestuse Earth Mix paletiga. Kõiki kolme tooni kasutades sai tulemus selline:
Ontic Mineralsi kompaktsed lauvärvipaletid ületasid mu ootused ja said juba esimesest kasutuskorrast alates mu uuteks lemmikuteks. Soovitan väga soojalt proovida!

Selleks, et www.onticminerals.ee veebipoes šoppamist veel meeldivamaks teha, on mul teile ka sooduskood - kui kasutad Onticu e-poes ostu sooritades koodi penelope20, on kõik tooted sulle 20% odavamad. Pakkumine kehtib kuni 23. detsembrini 2017.

Force of beauty blog