Tere tulemast! Logi sisse või Registreeru kasutajaks

Ontic Minerals meigipõhi | Puhas Ilu

19.07.2013

Olen jätkuvalt oma Head Eesti Asjad projektiga teel. Olen leidnud uusi ja häid avastusi, kuid on olnud ka tooteid, mida tulevikus olen tõenäoliselt sunnitud väljastpoolt Eestit otsima.

Kuid täna tahtsin rääkida oma avastusest. Ja see avastus on suuresti ka teistele uutele avastajatele väikeseks suuniseks.

Nimelt olin ma mitu poodi läbi kamminud lootusega, et seal võib olla käegakatustavaid tooteid Ontic Minerals'ilt. Seda tulutult. Pidin siiski minema nende veebipoodi ja sealt tellimuse tegema. Esimese korraga juba teadsin kindalt, et eelnevalt proovin väikese proovipakendi jagu erinevaid toone ja seejärel alles otsustan, milline minu nahatooniga kõige paremini sobida võiks.

Olen enda meelest olnud koguaeg väga heleda nahaga ning kõikidelt teistelt meigipõhja brändidelt tuleb minu ost heledate seast. Seetõttu, ilma blogides ringi uitamiseta ja taustatööd tegemata, panin valikusse koheselt Ontic Mineralsi kõige heledamad tooid: Snowwhite, Panna Cotta, Suave, Stories from the Ivory coast.  Mõtlesin, et üks toon neljast ikkagi istub kui valatult.
Aga mis ma siis avastasin! Need toonid on kõik minu jaoks liiga heledad. :) Pole ma pooltki nii heleda nahaga. Täiesti tavapärane eestikeskmine. Kõige sobilikum toon minu naha jaoks on hoopiski Latte for Two.

Meigipõhi ise on väga mõnus, siidine ja hea pigmendiga. Kuna ma olen harjunud pigem pressitud mineraalpuudreid kasutama, siis esialgu nõuab natukene harjumist, et puuder lahtine on. See on ka see, miks see seisab kodus kapi peal ja mida ma ei viska kiiruga käekotti kaasa võtmiseks (mida pressitud puudriga pidevalt teen). Kuid siiski on ta võitnud minu südames koha. Puuder on nii pehme ja nahale kandes jääb väga loomulik. Kuigi katvus on maksimaalne.

Ja mis veel eriti - Eesti Hea Asi, eksole :)
Ma olen kuulnud häid sõnu ka Ontic Minerals riisi kinnituspuudri kohta, niiet ka see võiks olla minu järgmine avastus.

Kes samuti Ontic Minerals meigipõhja järele olete vaadanud, siis on ka I. R. Pale blogi teinud kõikidest toonidest foto üheskoos. Mõnusat uurimist!

Puhas Ilu