Tere tulemast! Logi sisse või Registreeru kasutajaks

Ontic Minerals Eco-glitters | Annegreti blogi

07.11.2016

Heii, armsad!
Oii, kui hea meel on mul teile tänast "get ready with me" looki näidata. Kui tavapäraselt olen silmameigis pigem tagasihoidlikum ning kasutan selliseid neutraalsemaid toone nagu pruune jne, siis seekord läksin all out ja võin öelda, et lõpptulemus meeldis väga! Kes veel ei tea, siis Ontic Minerals tuli välja uute toodetega, glitritega ja need ülivinged, seekord katsetasin megailusat rohelist ning põhitähelepanu paningi silmadele. Teie saate glitreid hetkel endale soetada Onticu kodulehelt, vajutades SIIA, varsti-varsti aga ka juba poodidest. Silmadel alustasin siis nagu ikka baasiga, kinnitasin selle Rimmeli puudriga, mida kasutasin ka näol. Peale seda kasutasin BYS paletist ühte tooni, mida ma kasutan tavaliselt transitiontoonina ehk siis see toon, millega silmakoopa joon hästi nähtavale tuleks, mis omakorda aitab hiljem paremini toonidel kokku hajuda ning sobituda.

Kuna glitri puhul ei ole mõttekas hiljem seda pintsliga torkima ja hajutama hakata, siis kandsin kahe roosaka rooni segu juba enne koopajoonele ja hajutasin-hajutasin jaaaa üllatus, hajutasin :D Neid samu toone kasutasin ka silma all ning et veel rohelist rõhutada, lisasin alumisele limaskestale ka tumedamat rohelist silmapliiatsit. Kulmu alla highlightina kasutasin täitsa tavalist valget matti tooni ning silma sisenurkades kindla peale minnes Make Up Geek'i Shimma Shimmat.
Siis tuli mängu glitter Elf's treat (kui nunnud on need nimed though?!) Pika glitriliimi otsimise peale leidsin selle Make Up Store'ist ja see tegi oma tööd VÄGA hästi, kinnitas glitri ideaalselt laugudele ja pani kogu silmameigi kokku nagu valatult. Mina kandsin liimi ja seejärel glitri laugudele näpuga. Ning kõige viimasena tegin laineriga ühe kerge wing'i ja valmis see look oligi! Ps! kindlasti mainin ära, et glitri puhul siiski-siiski teha silmameik alati enne kui nägu, sest, duh, see on siiski glitter :D

Loodan, et meeldib ja olge vahvad! :)