Tere tulemast! Logi sisse või Registreeru kasutajaks

Ontic Minerals uudistooted | Force of Beauty blog

12.12.2016

Kodumaine Ontic Minerals on välja tulnud uute toodetega. Huulepulkade ridadesse lisandus 4 tooni ja pidude hooajale mõeldes on nüüd valikus ka seitsmes toonis väga efektset sädelust andvad glitterid.Huulepulkade võtmekoostisosaks on ploomituumaõli, mis teeb huulepulgad väga niisutavaks.

Uute tulijatena lisandus Onticu huulepulkade perekonda tervelt 3 talvisesse jumestusse imeliselt sobivat lillat tooni ja üks nude huulepulk. Tume toon The Wow paistab pulgas lausa mustjas, aga huultele jääb sügav marjane lilla. Minu lemmikuteks said pildil keskel olevad kaks lillakat tooni - My Olivia ja Step Up. Huuled kipuvad mul külmal ajal ketendama ja need huulepulgad pakuvad lausa huulepalsami väärilist niisutust ega too ketendavaid kohti esile. Tume The Wow toon on huulte seisukorra osas nõudlikum ja ketenduse korral on seda parem mitte kasutada, sest tulemus võib jääda ebaühtlane.

Näidismeigi jaoks tuli mulle seekord appi jumestaja Laura Salla, kes astus üles nii jumestaja kui modelli rollis. Huultel sai kasutatud kõige tumedamat huulepulgatooni The Wow ja silmadel kuldset glitterit Pixie Dust.
Glitter on päriselus veel hoopis efektsem kui pilt seda edasi anda suudab ja jääb nahale imeilusa elava sillerdusena. Ontic Mineralsi eco glitterid on toodetud biolagunevast kilest, mis ei kahjusta ökosüsteemi. See on universaalne toode, mida võid kasutada näol, kehal või juustel - mida iganes sädelema panna tahad.

Glitterit on kõige hõlpsam nahale kanda märja pintsliga. See kipub pealekandmisel veidi pudisema, nii et kui tahad täiesti puhast tulemust, siis on hea teha silmameik esimesena, pühkida kõik põskedele pudenenud säraosakesed ära ja alles siis asuda ülejäänud näo jumestamise kallale. Kui glitter on juba nahale kantud, siis päeva jooksul enam olulist pudisemist ei esine - mõni sädelev osake võib küll ka pärast põskedele kukkuda, aga pudisemine on tõesti minimaalne, nii et peab vastu ka pikemad peod :)

Ilusaid uusi toone oli nii palju, et seekord ei suutnud me ühe näidismeigiga piirduda ja tegime veel teise looki ka - seekord rõhuga sädelevatel huultel.
Huulemeigis läksid käiku glamuurne punane huulepulk Surrender to Me ja eco glitter Strawberry Splash. Glitteri osakesed ei ole huultel karedad ega torkivad, aga pikemal kandmisel võib selline huulemeik siiski kuiva tunde tekitada. Samas on see tõesti ülimalt efektne, nii et näiteks showmeigis tasub sellega kindlasti katsetada.

Tutvu Onticu uute toodetega nende kodulehel: www.onticminerals.ee.  Huulepulkade hinnaks on 18.95 ja eco glitteridmaksavad 9.95 EUR.

Force of beauty