Tere tulemast! Logi sisse või Registreeru kasutajaks

Kogu jumestus mineraalkosmeetikaga | Force of Beauty

01.12.2016

Täna võtsin endale eesmärgiks kasutada meigi tegemise juures vaid mineraalkosmeetikat. Päris 100% ma selle ülesandega siiski hakkama ei saanud, sest mineraalset ripsmetušši polnud mul kuskilt võtta ja ka mineraalne lainer ja kulmupuuder puudusid, aga põhivarustus oli kodumaiste Ontic Minerals toodete näol siiski olemas ja kasutust leidsid järgmised tooted:
Meigipõhja tegin Ontic Minerals mineraalpuudriga toonis Latte for Two. Põhja viimistlemiseks kandsin peale õrna kihi riisi kinnituspuudrit Mystery Of Venus. Olen kasutanud mitmete firmade mineraalpuudreid, aga Onticu toonid on mulle siiani kõige paremini sobinud. Heleda naha puhul paistab kohe välja, kui meigipõhi oma nahatooniga ei klapi ja teiste tootjate heledad mineraalsed põhjad on olnud veidi kollaka alatooniga, mis minu naha nagu "ära määriks". Onticu puudrid on väga ilusa neutraalse tooniga ja sobivad minu nahaga täpipealt.

Modelleerimiseks kasutasin oma nahatoonist paar astet tumedamat mineraalpuudrit Creme Brule. Onticul on ka väga laias valikus päikesepuudreid, aga need on kõik sädelevad ja modelleerimiseks meeldib mulle kasutada matte tooteid.

Põsed said roosatama põsepuna Pinkie Promise abil.

Liikuval laul kasutasin sädelevat lillat lauvärvi Dare to Shine. Silma sisenurka panin veidi Pearl Highlighterit. See on särapuudrina kasutamiseks minu nahatoonile liiga tume, aga leiab sageli kasutust lauvärvi asemel. Alumist ripsmepiiri rõhutasin tumepruuni lauvärviga Queen of Beauty Fair. Kõik Ontic Minerals lauvärvid on väga intensiivse pigmendiga ja kergesti hajutatavad. Ainus miinus nende juures on see, et nad kipuvad pealekandmisel pudisema, nii et ka heledaid lauvärve kasutades on mõistlik alustada silmameigist ja alles siis teha ülejäänud näo jumestus.

Huuled värvisin huulepulgaga Plum Sensation, mis on Onticu kõige tumedam toon ja minu absoluutne lemmik kogu nende värvivaliku seast. Huulepulk on hästi niisutav, see lõhnab nii mõnusalt pähkliselt, toon on väga intensiivne ja püsib hästi. Igapäevase meigi jaoks tundub see tavaliselt mulle liigagi efektne, aga kuna ma seda tooni väga-väga armastan, siis kergema meigi juures kasutan seda nii, et tupsutan huuled peale värvimist salvrätiga üle. Nii jääb tulemus rahulikum, aga ikka hästi ilus. Plum Sensation on üks nendest headest toonidest, mille kõrval hambad eriti valgena särama löövad, nii et soovitan kindlasti proovida!

Nüüd said mineraalsete toodete varud otsa. Ripsmepiiril kasutasin Artistry lillat lainerit, ripsmed värvisin Nyx Pin-Up Tease tušiga ja kulmud kujundasin Smashbox Brunette kulmutrio abil.
Valmis jumestus tuli välja selline:

Force of Beauty