Tere tulemast! Logi sisse või Registreeru kasutajaks

Ontic Minerals uued tooted | Kristiina Salumäe

18.08.2017

Hei armsad,
Pole ammu midagi kirjutada jõudnud, väga-väga kiired ajad on olnud. Aga lõpuks sain valmis Ontic Mineralsi postitusega. Mul on hea meel teatada, neil tulid hiljuti välja uued tooted! Ma olen ise kasutanud neid meigikooli lõpetamisest alates ehk siis kuskil üle aasta. Saades rohkem teadmisi nahahoolduse ja meigitoodetes sisalduva kohta jõudsingi testimsega nendeni ja see oli mu parim otsus, sest alates Onticu kasutamisest on mu nahk aknevaba. Nad saatsid mulle testimiseks uusi tooteid ja ma olen super õnnelik, sest jällegi on tegu väga heade asjadega. Kõigil, kellel on probleeme näonahaga, soovitan proovida. Probleeme võib olla muidugi mitmeid, mis seda olukorda nahal põhjustavad, kuid näiteks minul on selleks kosmeetikatoodetes sisalduv talk, mis ummistab poore ega lase nahal hingata. Seega Ontic on reaalselt minu päästja ja ma olen nii tänulik, et nad olemas on, kuna võitlesin aknega pikka aega, katsetades erinevaid jumestuskreeme, mis minu puhul tegelikkuses ainult probleeme juurde tekitasid.
See on ainult üks positiivne pool, lisaks ei sisalda Ontic ebatervislikke koostisosi ja on vegan!

 Neil tuli hiljuti välja neli uut lauvärvi paletti ning kompaktpuudreid. Millega saab tutvuda SIIN 
Mina sain testimiseks "Latte for Two" ja lauvärvidest "Bellflower" ja "Nightrunner". Tegin nendega ka oma alljärgneva jumestuse. Pigment on lauvärvidel super hea.
Kompaktpuudrina sain testimiseks "Latte for Two". Tolmpuudri puhul mulle meeldib, et seda saab nt tilga veega kokku segada või kreemiga vastavalt sellele kuivõrd nahk niisutust või katvust vajab, aga kiireks jumestuseks on kompaktpuuder ideaalne. 

Foto: Keit Ilau

Meigipõhjana kasutasin "Latte for Two" kompaktpuudrit
Silmameik - "Nightrunner" + "Bellflower"
Kontuur päikesepuuder "Cacaoblast"
Highligterina kasutasin lauvärvi " Cool as ice"
Huuled "Cappuccino break"
Lainer "Bellflower" viimane toon
Ripsmetušš Loreal Paris X-Fiber

                                                                                            Foto: Margus Saluste

Kristiina Salumäe blogi