Tere tulemast! Logi sisse või Registreeru kasutajaks

Ostutingimused ja privaatsuspoliitika

Kohaletoimetamine

a) Peale müügilepingu jõustumist (Kliendipoolset arve tasumist) komplekteerib www.onticminerals.ee tellimuse ning annab selle üle kohaletoimetamiseks meie logistikapartneritele.

b) www.onticminerals.ee veebilehel näidatud kohaletoimetamise tähtajad kehtivad arve tasumise hetkest.

c) Viivitusteta kohaletoimetamiseks palume olla hoolikad kohaletoimetamise andmete sisestamisel tellimuse vormistamisel.

d) Transpordi käigus vigastada saanud saadetistele kus tooted, kuid mitte tootepakendid, on saanud kahjustusi saavad Kliendile asendatud. Asendamise võimatuks osutumise korral pakume kahjustatud kauba maksumuse hüvitamist.

e) www.onticminerals.ee ei vastuta kauba kohaletoimetamise viibimise eest juhul, kui kaup on logistikapartneritele üle antud Kliendile lubatud kohaletoimetamise päevaks õigeaegselt, kuid kohaletoimetamise viibimine on tingitud asjaoludest mida www.onticminerals.ee ei saanud mõjutada või ette näha.

f) Eesti-siseselt on minimaalne tarneaeg postiga 1 päev, maksimaalne 5 päeva. Üldjuhul tarnime kauba kliendile 2-3 tööpäeva jooksul. 

Maksmine ja turvalisus

Tellitud toodete eest on võimalik tasuda koheselt pärast tellimuse kinnitamist SEB või Swedbank pangalinkide kaudu. Samuti on olemas võimalus tasuda proforma arve alusel, mis saadetakse Teile pärast tellimuse kinnitamist e-mailile.

Kui mingil põhjusel tasumine pangalinkide kaudu ebaõnnestub, siis võite ülekande hiljem eraldi teha. Pangaülekandega tasumiseks, palume Teie poolt märgitud e-mailile saadetud proforma arve tasuda OÜ Ontic arveldusarvele Swedbank EE192200221053877098 või SEB EE601010220207987220. Palume Teil kindlasti märkida ülekande selgitusse meie poolt väljastatud arve number. Kogu ülekande tegemiseks vajalik informatsioon kuvatakse Teile veebipoes kohe pärast tellimuse esitamist. Tellimuse kinnitus koos kogu vajaliku infoga saadetakse ka Teie e-posti aadressile. Ülekandega tasumist ootame Teilt peale tellimuse esitamist 7 päeva jooksul. Selle möödudes eeldame, et olete tellimuse tegemisest loobunud ja Teie tellimus kustutatakse.

Ontic Minerals veebipoest ostmine on igati turvaline. Teie isikundmeid ei avaldata kolmandatele isikutele. Kasutame Teie andmeid ainult Teie tellimuse täitmisel ning vastavalt Teie nõusolekule ka Teile eripakkumiste edastamiseks.

 

Toodete tagastamine

a) Peale tellimuse kättetoimetamist on Tarbijal õigus tellitud tooted 14 päeva jooksul tagastada.

b) Müügilepingust taganemisel hüvitatakse Kliendile lisaks kauba maksumusele ka esialgne postikulu.

c) Kauba tagastamisega seotud kulu kannab Klient (kuni 10 € ulatuses). www.onticminerals.ee kannab kauba tagastusega seotud kulu juhul kui kohaletoimetatud kaup erines tellitust.

d) Kauba tagastamiseks tuleb esitada Kauba tagastamise avaldus e-posti aadressil info@onticminerals.ee 14 päeva jooksul alates kauba kätte saamisest. Kliendiga võetakse ühendust ja kooskõlastatakse kauba tagastamine esimesel võimalusel, kuid mitte hiljem kui 14 päeva jooksul.

e) Raha tagastatud kauba eest hüvitatakse Kliendile peale tagasi jõudnud kauba üle kontrollimist, kuid mitte hiljem kui 14 päeva jooksul.

 

Tellimuse esitamine

Kliendi ostukorv luuakse hetkest, mil Klient on vajutanud nupile "Lisa" või "Lisa toode", seejärel on võimalik jätkata toodete sirvimist või alustada tellimist. Ostukorvis olevaid tooteid on võimalik enne tellimuse vormistamist lisada, vahetada või kustutada. Tellimuse vormistamise alustamiseks vajutage nupule "vormista ost". Tellimuse vormistamiseks palume täita paki kohaletoimetamiseks vajalikud andmed. Kui soovite paki saata kellelgi teisele - nt. kingituseks, palume aktiveerida kohaletoimetamine teisele aadressile ning sisestada paki vastuvõtja andmed. Tellimuse kinnitamisel vormistatakse teile ettemaksuarve mis on võimalik tasuda koheselt pangalingi kaudu või pangaülekandega. Arve ja kinnitatud tellimusleht saadetakse ka teie e-posti aadressile, juhul kui soovite tellimuse eest tasuda hiljem.

 

Hinnad

a) www.onticminerals.ee veebipoe valuuta on euro (€). 

b) Kõik hinnad www.onticminerals.ee veebipoes sisaldavad käibemaksu 20%

c) Ostudel mille toodete kogusumma jääb alla 35 € lisandub transpordi hind vastavalt Kliendi valitud tarneviisile. SmartPost, Post24 2,50 € ning Eesti Post 6 €. 

d) Hinnad kehtivad alates tellimuse vormistamisest kuni vormistatud tellimuse maksetähtaja aegumiseni (7 päeva möödudes alates tellimuse vormistamisest). 

e) Kui tellimus on esitatud enne müügitingimuste või hindade muutmist, kohandatakse Kliendi ja www.onticminerals.ee vahel tekkinud õigussuhetele tellimuse vormistamise ajal kehtinud tingimusi.

 

Privaatsuspoliitika ja kliendi isikuandmete töötlemise kord

 

www.onticminerals.ee kohustub kaitsma kliendi privaatsust ja hoolitsema selle eest, et kliendi isikuandmed on kaitstud.

 

www.onticminerals.ee tegevus internetis on kooskõlas kõigi asjakohaste tegevuste ja vastavate Euroopa Liidu õigusaktide ja Eesti Vabariigi seaduste ning muude asjakohaste õigusaktidega.

 

www.onticminerals.ee ei kasuta oma klientide infot ebaseaduslikel eesmärkidel;

 

www.onticminerals.ee ei edasta oma klientide andmeid või isiklikku informatsiooni kolmandatele osapooltele v.a. juhul, kui teabe edastamine on nõutud ja kui see on kooskõlas Eesti Vabariigi seadusega.

 

Teabe kogumine ja kasutamine

 

Tingimusel, et klient annab www.onticminerals.ee käsutusse oma kontaktandmed (nimi, telefon, e-mail, postiaadress jm), võimaldab see meil täita klientide soove ja probleemide korral neid koos lahendada.

 

Kõik kliendi andmed (isikuandmed ja andmed maksete kohta) on kolmandatele isikutele kättesaamatud ning ei kuulu www.onticminerals.ee poolt avaldamisele.

 

www.onticminerals.ee austab oma klientide isikuandmete konfidentsiaalsust. Kõik kliendi andmed on kaitstud Eesti andmekaitse õigusaktidega. Igasugune tegevus www.onticminerals.ee vastu isikuandmete lubamatuks avaldamiseks on õigusvastane ning toob kaasa tsiviil- ja kriminaalvastutuse vastavalt kehtivatele õigusnormidele.

 

Isikuandmeid töötleb OÜ Ontic, Vaksali 25, Tartu ning ei edasta neid töötlemiseks kolmandatele füüsilistele ega juriidilistele isikutele.

 

www.onticminerals.ee teated

 

www.onticminerals.ee uudiseid ja pakkumisi e-posti teel saavad ainult selle tellinud kliendid. Kui klient ei ole enam huvitatud meie poolt saadetud uudistest, saab sellest igal ajal loobuda. www.onticminerals.ee saadab vaid olulist ja asjakohast teavet, millest klient peaks olema teadlik. Kliendi e-posti aadresse ja telefoninumbreid ei edastata kolmandatele osapooltele.

 

Statistilistel eesmärkidel kogub www.onticminerals.ee teavet kodulehe külastajate kohta (külastajate arv, külastuse aeg, kestus, jne.). See teave ei ole seotud konkreetse isikuga, kuid annab statistilist teavet, mida www.onticminerals.ee saab analüüsida ja seeläbi lehe funktsionaalsust parandada. Neid andmeid kasutatakse turundus-ja klienditeeninduse eesmärgil ja seda võidakse esitada kolmandale isikule andmetöötluse eesmärgil, säilitades seejuures külastaja anonüümsus.

 

www.onticminerals.ee teenuseid kasutades kinnitab klient, et on tutvunud meie privaatsuspoliitikaga ja on nõus selle tingimustega.